RTX 3050 | Resident Evil Requiem -1080p, DLSS 4 + FG - Ray Tracing, Max, High, Normal...61просмотр4 месяца назад
RTX 3050 + i7 13700 | Resident Evil Requiem - 4K, 1440p, DLSS 4 + FG - Ray Tracing, Max,High,Normal27просмотров4 месяца назад